Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Nejlepší vtipy o zločincích-mafiánech-gangsterech

„Tak si představte, paní kolegyně, že toho uprchlého vězně Pájínka dostali jen díky tomu, že má na levém rameni jizvu!” oznamuje uklízečka své kolegyni žhavé novinky. Druhá uklízečka namítne: „Promiňte, ale tu jizvu má na pravém rameni.” „To se mýlíte, na levém,” stojí na svém první a dají se do hádky. Na levém! Na pravém! Nikdo nechce ustoupit, až to už druhá uklízečka nevydrží a vykřikne: „Hergot, snad vím, koho jsem si vzala!”
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Nejlepší vtipy o zločincích-mafiánech-gangsterech

Na louce se začalo ztrácet seno. Zavolali si starého Vajdu, aby šel večer hlídat. Ráno se dědy ptali, jak se mu hlídalo. „Dobře,” povídá stařík. „Jenom po půlnoci mi bylo trochu zima, tak jsem se zavrtal do kopky.” „A přišel někdo?” zajímají se lidé. „Kdepak, ani noha,” zavrtí hlavou děda. „Jenom mi pořád nejde do hlavy, že jsem ráno z té kopky vylezl na záhumence u Procházků!”
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Nejlepší vtipy o zločincích-mafiánech-gangsterech

Pána přepadli dva lupiči. Bránil se jako lev, ale nakonec ho přeci jen přemohli. Prohledali mu kapsy, ale našli u něj jen pár drobných: „To myslíte vážně, že jste se takhle rval jen kvůli deseti korunám?!” „Ne, já myslel, že jdete po těch padesáti tisících, které mám v botě.”

Nejlepší vtipy o zločincích-mafiánech-gangsterech

V restauraci se koná velká mafiánská oslava. Vtom do místnosti vstoupí šéfkuchař a promluví k hostům: „Vážení, na přání pořadatele této párty vás vítám ve hře ruská ruleta. Jedna porce byla otrávená...”
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Nejlepší vtipy o zločincích-mafiánech-gangsterech

Povídá vrah po příchodu ze služby domů manželce: „Tak, už ti můžu s absolutní jistotou zaručit, že mi nikdy nebudeš nevěrná.” „Jóóó? A jak to můžeš tak jistě vědět?” ozvala se manželka pohoršeně. „Zabil jsem toho tvýho svatýho Petra.” „Cože? Já žádnýho Petra neznám. Jsem Ti nevěrná s Karlem!”

Nejlepší vtipy o zločincích-mafiánech-gangsterech

V tmavé ulici ve stínu velkoměsta došlo k přepadení, jehož hlavní aktér byl neobyčejný slušňák a příjemným hlasem pravil k oběti: „Byl by džentlmen tak laskav a ráčil by poskytnout menší finanční výpomoc hladovému bližnímu bez práce, který nemá vůbec nic mimo pistole, co drží v ruce?”

Nejlepší vtipy o zločincích-mafiánech-gangsterech

Státní zástupce u soudu hovoří k obžalovanému: „Máme pro vás, pane obžalovaný, dvě zprávy. Jednu špatnou a jednu dobrou. Kterou chcete slyšet první?” „Tak nejprve raději tu špatnou.” „Dobře. Tak ta krev, která byla nalezena na vaší košili, patřila podle testu DNA oběti, což je přímý důkaz, že pachatelem jste vy.” „A teď ta dobrá zpráva?” „Máte výbornou hladinu cholesterolu...”