Nejlepší vtipy o zajících

Do němoty opilý zajíček spí na pasece a v tom z lesa vyjde vlk. Vlk si myslí: "Hele, něco k snědku." V tom se objeví další vlk a povídá tomu prvnímu vlkovi: "Vypadni, byl jem tu první." Tak se vlci začali hádat, pak rvát, až se navzájem zabili. Ráno se zajíček probudí. Kouká okolo zdupaná tráva, polámané keře a na pasece leží dva mrtví vlci. Zajíček si říká: "Sakra, musím přestat chlastat, když vožralej vyvádím takový věci..."

Nejlepší vtipy o zajících

Zajíc přijde do hospody a zařve: "Kdo mi šlohl koně?! Ať se okamžitě přizná, nebo udělám to, co udělal můj strýc před padesáti lety!" Chvíli je ticho, potom pomalu zdvihne ruku medvěd a tiše vykoktá: "Sorry, máš ho za rohem." Po chvíli se zajíce zvířata bojácně ptají, co udělal jeho strýc. Zajíc jim odpoví: "Šel domů pěšky!

Nejlepší vtipy o zajících

Baví se dva medvědi v lese, že už je sex s medvědicema nebaví, tak že to zkusí spolu v křoví. Za chvíli jeden zařve: "Ty vole, viděl nás zajíc! Ta svině to všude vykecá, musíme ho zabít." Začnou ho honit po lese, zajíc skočí do rybníka, medvědi začnou šátrat po dně a vytáhnou rybu. "Rybo, neviděla jsi zajíce?" "Neviděla, vy dva buzeranti."
Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Nejlepší vtipy o zajících

Zajíce už dlouho sere medvěd tak jednoho večera se medvět ožral a válel se po zemi při cestě domů tak zajíc viděl příležitost tak chopil klacek a zrubal medvěda do krve. Druhý den se medvěd probudí a svolá celý les na poradu. Medvěd říká: včera mě někdo zvalil, nevím jak vypadal ale vím že měl na hlavě divné výrůstky. Zajíc říká šnekovi: no vidím že máš problém.

Nejlepší vtipy o zajících

Jde liška po lese, najednou zaleze do křoví, úplně se lekne a utíká přes celej les. Potká vlka. Vlk se jí ptá: "Proč utíkáš liško." "Protože ve křoví sedí něco strašného a má to velké oči." Vlk se tam podívá a ptá se: "Zajíčku, to jsi ty?" "Jo." "A proč máš takové velké oči." "Já kadím."

Nejlepší vtipy o zajících

Myšička na louce si vrtá jamku. Jde okolo zajíček a říká jí: "Myšičko, netrap se, půjč si od krtka lopatku." Myšička jde za krtkem, a když je čtyři metry od jeho brlohu, říká si: "Krtek je chrapoun, poví mi, že mi lopatku nepůjčí." Jde dál, a když je tři metry od toho jeho krtince, říká si: "Ale ten krtek je opravdu stašný debil. On mi tu lopatku opravdu nepůjčí." Jde dál a když je dva metry, říká si: "Ten lakomý blbec mi tu lopatku určitě nepůjčí." A jde zase dál, už je jeden metr od krtince a říká si: "Hnusák, hnusný lakomý, nepůjčí mi jí!" Přijde ke krtinci, zabouchá a když krtek otevře, myšička zvedne cihlu, praští ho s ní do hlavy a říká: "Tak si jí teda sežer!"

Nejlepší vtipy o zajících

Sedí vrána na větvi. Přijde k ní zajíc a ptá se: "Co tam děláš?" Vrána odpoví: "Vidíš, machruju." "A můžu machrovat s tebou?" ptá se zajíc. "Tak pojď" odpoví vrána a zajíc vyleze na větev. Za chvíli přijde liška a ptá se: "Co tam děláte?" "Machrujeme, to snad vidíš, ne?" říkají vrána a zajíc. "A můžu machrovat s vámi?" ptá se liška. "Tak pojď k nám" a liška si také vyleze na větev. Za chvíli přijde medvěd a ptá se, co tam dělají. "Machrujeme, machrujeme!" odpoví zvířata. "A můžu machrovat s vámi?" ptá se medvěd. "Můžeš." Medvěd vyleze na větev, ta pod jeho váhou praskne a všichni se řítí dolů. Vrána zamává křídly a za padajícími zvířaty zařve: "Co machrujete, když neumíte lítat?"
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Nejlepší vtipy o zajících

"Zajíčku, proč máš tak krátké uši?" "Protože jsem romantik." "Tomu nerozumím." "Včera jsem seděl na louce a poslouchal jak zpívá slavík. Tak jsem se zaposlouchal, že jsem přeslechl sekačku..."

Nejlepší vtipy o zajících

Běží zajíc po lese a narazí na jezevce, jak kouří marihuanu. Zajíc povídá:"Jezevče, takovej krásnej den a ty si takhle tady vykuřuješ, nechceš si jít zaběhat?"Jezevec se zamyslí a povídá:"Tak jo"..a běží dva.. Po chvíli narazí na lišku, jak šňupe kokain.Zajíc povídá:"Liško, takovej krásnej den a ty si tady takhle pošňupáváš, nechceš si jít s námi zaběhat?" Liška se zamyslí a povídá:"Hm, tak jo"..a běží tři. Pochvíli zase narazí na vlka, který má v ruce láhev slivovice a nasává. Zajíc povídá:"Vlku, takovej krásnej den a ty si tady takhle nasáváš, nechceš si jít s námi zaběhat?"Vlk se zamyslí a povídá:"Ale jo, proč ne"..a běží čtyři. Nakonec narazí na medvěda, jak čichá toulen. Zajíc povídá:"Medvěde, takovej krásnej den a ty tady čicháš takový nesmysly, nechceš si jít s námi zaběhat? Medvěd se zamyslí, přimhouří oči a povídá:"Já na Vás pěkně seru, vždycky když si dá zajíc extázi, běháme všichni po lese jak kokoti".

Nejlepší vtipy o zajících

Do zverimexu vrazí rozzuřený muž s ledním medvědem na vodítku a řve: "Kde je ten hajzl?" "Který?" ptá se prodavačka. "Ten co mi před rokem prodával bílého králíka!!!"

Nejlepší vtipy o zajících

Jednoho dne je v lese shromáždění. Lev jako král zvířat říká: "Tak zvířátka, musíme si tu udělat pořádek!" A nařídí, že se bude chodit srát ven z lesa, což všechna zvířátka poctivě dodržují. Až jednou - medvěd už to má na krajíčku, běží z lesa ven, ale nestihne to a udělá svou potřebu. Najednou se kolem něj ochomejtá zajíček, a tak hovno zakryje tlapama. "Ty medvěde, co to tak schováváš?" ptá se zvědavě zajíček. "Nic. Motýla..." odpoví medvěd. "Ukaž, já ho chi vidět!!" Nakonec medvěd odkryje tlapy a povídá: "Óóóóóóó, už uletěl... A ještě se tu svině vysral!!!"
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Nejlepší vtipy o zajících

Potká medvěd lišku: "Hele liško, nechceš zmlátit zajíce?" "No tak dem na něj, ale jak to vlastně uděláme?" "No tak třeba když bude mít čepici, tak ho zmlatíme že jí má, no a když jí nebude mít, tak ho zmlátíme, že jí nemá" Potkají zajíce : "Ahoj zajíčku. Kde máš čepici?" "Nemám..." tak ho seřežou do krve. Druhej den se to opakuje, a tak i třetí a čtvrtej den liška říká, že je to už ohraný: "Tak teda, já vím, že zajiček kouří. No tak když bude mít cigára s filtrem, tak ho zbijeme, že má s filtrem. No a když bude mít bez filtru... však to znáš..." Potkají počtvrté zajíce: "Ahoj zajíčku. Máš cigarety?" "A chcete s filtrem nebo bez?" V tom ho začne medvěd mlátit do obličeje a řve: "Kde máš čepici, ty hajzle..."

Nejlepší vtipy o zajících

Sedí dva zajíci v lese u řeky a kouří trávu. Už jsou totálně zhulení. Když se setmí a tak jdou spát. Vtom se objeví krokodýl a jednoho zajíce chce sníst. Když už je chudák zajíc v krokodýlově tlamě a trčí mu už jen hlava,ozve se druhý zajíc: “Ty jsi ale pěkná kurva, ani jsi mi neřekl, že máš spacák od Lacoste!

Nejlepší vtipy o zajících

Potká medvěd zajíce a ten mu říká: "Čau medvěde, pozdravuje tě Hroutil." "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pinďourem kroutil!" Zajíc se strašně chechtá a uteče. Za nějakou dobu se opět potkají... "Čau medvěde.Co dělá Hroutil?" "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pinďourem kroutil!" vysměje se mu zajíc a uteče. Medvěda už to štve a tak se jde zeptat lišky, jak má zajíce dostat. Liška mu říká: "Tak mu to taky udělej. Řekni mu třeba: Pozdravuje tě Hrkal a až se zeptá, jakej Hrkal, tak řekni: Ten co ti ho tam strkal." "To je skvělý, díky, fakt, na to bych nepřišel," říká medvěd a jde za zajícem: "Čau zajíci, pozdravuje tě Hrkal." "Já vím, říkal mi to Hroutil." "Jakej Hroutil?"
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Nejlepší vtipy o zajících

Na břehu řeky sedí zhulenej zajíc, připlave k němu bobr a ptá se: "Nazdar zajíci, hele, co je s tebou, ze ses tak vysmátej?" "Co by? Hulím si tu trávu a jsem v pohodě. Dej si taky, musíš to pořádně natáhnout, podplavat na druhou stranu řeky, vynořit se a vyfouknout. Pak na tom budeš jako já." OK, bobr si pořádně šlukne, podplave řeku a když se na druhé straně vynoří, tak je taky zhulenej na drát. Přijde k němu medvěd a povídá: "Čau bobře, cos dělal, že seš takhle v pohodě a pořád se směješ?" "Ale, pohoda, doplav si na druhou stranu, tam je zajíc a hulí trávu. Dej si od něj a budeš taky v pohodě." Medvěd tedy přeplave řeku a když vyleze na břeh, zajíc na něj vyvalí oči a křičí: "Ty vole, bobře, už vyfoukni!"

Nejlepší vtipy o zajících

Sedí zajíc na pařezu a dělá si manikúru. Jde okolo liška a ptá se, co zrovna dělá. "Brousím si drápy na medvěda." Jde okolo vlk a zase: "Zajíci, co děláš?" "Brousím si drápy na medvěda." Jde okolo medvěd a ptá se: "Zajíci, co děláš?" "Ale, brousím si drápy a kecám a kecám."

Nejlepší vtipy o zajících

Jde zajíček po lese a zpívá si: "Vojel jsem lišku, vojel jsem lišku!" V tom se z houští vyřítí liška a celá vzteklá začne zajíčka honit po lese. Zajíc šup přes pařez, liška taky. Zajíc šup pod kořen a liška za ním – jenže neprojde a zapresuje se. Zajíček lišku oběhne, zezadu jí zneužije a řve na celý les: "Vždyť jsem ti to říkal, vždyť jsem ti to říkal..." Zajíček běhá každý den po lese, když jednou přiběhne na planinku a tam vidí chlapa "samý sval", a on to Schwarzenegger. Tak spolu začnou běhat a každý den se potkávají na té planince, a zajíc říká: "Ahoj Arnolde." Arnold na to: "Ahoj zajíci." Druhý den opět: "Ahoj Arnolde." "Ahoj zajíci." Třetí den se zajíc zastaví při běhu, a povídá: "Ty Arnolde, měl bych k tobě prosbu. Nemohl bys mne zítra pozdravit první?" Arnold povídá: "Proč ne? Vždyť jsme již přátelé." Druhý den tedy Arnold vběhne na planinku, rozhlíží se... a zajíc nikde. Běží dál. Vběhne do dalšího lesíka a na další planinku, tam leží zajíc na zádech, packu pod hlavou, zadní packy přes sebe, okolo něj je čtyřicet zaječic, a Arnold povídá: "Tak ahoj, zajíci!" A zajíc mu odpoví: "Vyliž mně prdel, Arnolde!"

Nejlepší vtipy o zajících

Sedí zajíc na kraji propasti, autisticky se houpe a neustále opakuje: "Medvídek, medvídek..." Jde kolem liška a ptá se: "Co je, zajíci?" Zajíc pořád: "Medvídek, medvídek... Tak liška jukne malinko přes okraj, ale nic tam nevidí. "Nic tam není!" Zajíc ale dál opakuje: "Medvídek, medvídek..." Tak se liška nakloní pořádně, zajíc vstane a kopne lišku dolů. Zase se usadí, začne se houpat a opakuje: "Lištička, lištička..."