Nejlepší vtipy o silvestru a novém roku

Na taneční zábavě přijde chlapík za kapelníkem a říká, aby mu zahráli státní hymnu. „Teď na Silvestra?” „Víte, já už bych chtěl jít domů, ale jedna ženská mně sedí na klobouku!”

Nejlepší vtipy o škole a učitelích

Ředitel jedné menší střední školy měl velké problémy s dospívajícími slečnami, kterým se zalíbilo používání rtěnky. Když si ji na dámských toaletách patlaly na rty, vždy potom zanechávaly obtisky na zrcadle. Když už se situace stávala neudržitelnou, ředitel se rozhodl razantně zakročit. Zavolal si všechny dotyčné slečny a odvedl je na toalety. Tam už čekal školník. Ředitel dívkám vysvětlil, že si asi neuvědomují, kolik práce školníkovi dá každý večer zrcadla umýt. Poprosil jej, aby slečnám svoji namáhavou práci předvedl. Školník vytáhl ze skříně dlouhé koště, namočil jej v nejbližší záchodové míse a začal pucovat zrcadlo. Od toho dne se už žádný obtisk na zrcadle neobjevil.

Nejlepší vtipy o škole a učitelích

Povídá učitel žákovi při předávání vysvědčení: "Raději jsem ti dopsal na zadní stranu vysvědčení i telefon na LINKU BEZPEČÍ."
Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Nejlepší vtipy o škole a učitelích

"Čím chceš být, Vašíku?" ptá se učitel. "Automobilovým závodníkem." "A proč jím chceš být Vašíku?" "Protože mám rád šampaňské."

Nejlepší vtipy o škole a učitelích

Učitel vypráví ve škole dětem o škodlivosti alkoholu. Příkladem jim uvádí situaci ze života zvířat. "Kdyby jste před osla postavili jedno vědro s vodou a druhé s alkoholem, z kterého by se napil?" "Z vědra s vodou," křičí děti. "A proč?" táže se dál kantor. Přihlásí se Pepíček: "Protože je to osel!"

Nejlepší vtipy o škole a učitelích

Po prázdninách se paní učitelka ptá dětí. Děti, kdo mi poví, jak se říká muži, který by se rád miloval, ale nemůže? Ty se horentně hlásí, až někdo vykřikne "impotent". "Ano správně! Děti a jak se říká muži, který se milovat může, ale nechce?" "Nikdo neví? Tak já vám to teda povím. Hááájzl je to děti, hájzl."
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Nejlepší vtipy o škole a učitelích

Malý Honzík říká ve škole své kamarádce: "Pojď, zahrajeme si na zoo..." "A jak se to hraje prosím tě?" "Já budu opice a ty mi budeš nosit banány."

Nejlepší vtipy o škole a učitelích

Za totality se jednou ve škole ptá paní učitelka dětí, jak si představují komunismus. Přihlásí se Frantík a říká: "Já si ho představuju jako velkou horu. Ta odolává všem nepříznivým podminkam a stojí a bude tu stát na věky." Paní učitelka Frantíka pochválí, vyvolává dál a děcka přednášejí věci jak vystřižené z patřičných učebnic. Nakonec to paní učitelka jako vždycky riskne a vyvolá i Pepíčka. "Já si ho představuju jako velikou loď na rozbouřeným oceáně a ta loď se kymácí a kymácí a ne a ne se převrátit. A na ní jsou lidi všichni posraný a pochcaný a poblitý a nikdo nemůže vystoupit."
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Nejlepší vtipy o škole a učitelích

Potkají se dva studenti, tak co už máš holku? "Ne bohužel, ale je to asi tím, že ctím zásadu - nejdřív miluj studování, potom studuj milování."
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Nejlepší vtipy o škole a učitelích

Paní učitelka chce po dětech, aby vymysleli nějaký rým, přihlásí se Pepíček: "V moři stojí kokrhel, vodu má až po kolena." Učitelka na to: "Ale pepíčku, to se přece nerýmuje!" "Jen počkejte až přijde příliv!"