Nejlepší vtipy o právnících a o soudcích

Advokát sedí večer v kanceláři a najednou se před ním zjeví sám Ďábel. A pekelník praví: "Mám pro tebe nabídku. Po celý zbytek života vyhraješ každý spor, který povedeš. Klientky tě budou zbožňovat, kolegové se před tebou budou třást hrůzou a vyděláš nepředstavitelné peníze. Na oplátku žádám tvou duši, duši tvé ženy a tvých dětí, duše tvých rodičů, prarodičů, rodičů a prarodičů tvé ženy, tvých přátel a kolegů." Advokát se na chvilku zamyslí a řekne: "Ale určitě je v tom nějaký háček, že?"

Nejlepší vtipy o právnících a o soudcích

Existuje konečný počet fyziků, které uživí společnost o dané velikosti. Totéž platí o učitelích a strojařích. Akorát pro právníky to neplatí. Čím více jich máte, tím více jich potřebujete.

Nejlepší vtipy o právnících a o soudcích

Chlápek takhle přijde na poštu a všimne si, že u jedné přepážky stojí proplešatělý padesátník a má před sebou hromadu růžových obálek polepených srdíčky. Na každou stříkne z lahvičky parfém a dá ji na vedlejší hromadu. Chlápek vyvalí oči a ptá se ho, co to dělá. Padesátník odpovídá: "Rozesílám tisíc valentýnek podepsaných "Hádej kdo!" "Ale proč to děláte?" "Jsem právník se specializací na rozvody."
Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Nejlepší vtipy o právnících a o soudcích

Stojí takhle lupič před barákem a hlídá. Konečně se zevnitř objeví jeho komplic. Tak se ho ptá: “Máš něco?” “Sakra, ten chlap, co tam bydlí, je právník.” “A o co všechno si přišel?”

Nejlepší vtipy o právnících a o soudcích

Dva partneři v právnické firmě byli spolu na obědě, když najednou se jeden zvedne a povídá: Musím se vrátit do kanceláře, zapomněl jsem zamknout sejf! A čeho se bojíš? Jsme oba tady!
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Nejlepší vtipy o právnících a o soudcích

Muž přijde k právníkovi do kanceláře a ptá se,kolik si učtuje za své služby. "Mám taxu 1000 Kč za 3 zodpovězené otázky" odpoví právnik. "A není to příliš vysoká cena?" diví se muž. "Ano je," odpoví právnik. "a co je vaše třetí otázka?"

Nejlepší vtipy o právnících a o soudcích

Do řeznictví vběhne pes, ukradne několik buřtů a uteče. Rozčilený řezník však psa pozná. Je to pes jednoho ze stálých zákazníků - místního právníka. Odpoledne zajde řezník k právníkovi a zeptá se jej: “Když mi vběhne do řeznictví pes a ukradne svazek špekáčků, mám nárok na finanční náhradu od majitele psa?” “Ano, samozřejmě,” odpoví právník. “V tom případě mi dlužíte 120 korun,” říká řezník, “to totiž byl váš pes.” Právník si povzdechne, vytáhne šekovou knížku a napíše šek na 120 korun. Když je řezník na odchodu, právník jej zadrží: “Ještě moment! Tady máte účet na 500 korun za konzultaci.”
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Nejlepší vtipy o právnících a o soudcích

Před porotu se dostal nezdárný syn řádného otce. Tatínek vyhledal mazaného advokáta a řekl mu: "Když zařídíte, aby kluk dostal jenom dva roky, dám vám 50 000 korun." Stalo se a tatík pochválil právníka: "Zařídil jste to výborně." Pan doktor dodal: "A víte, co to dalo námahy? Vždyť oni mi ho chtěli osvobodit!"

Nejlepší vtipy o právnících a soudcích

To takhle přijde jednou student práv ke státním zkouškám, posadí se a examinátor mu dá otázku: Tak mi třeba vysvětlete, co je to podvod. Podvod je, když mě teď necháte propadnout. Examinátor vyletí: Cože!? No podvod je přeci, když zneužijete nevědomosti druhého k tomu, abyste ho poškodil.

Nejlepší vtipy o právnících a soudcích

Byly Vánoce a soudce byl v příjemné náladě. Zeptal se předvedeného muže: Za co jste tady? Za předčasné vánoční nákupy. To přece není žádný přestupek. Jak brzy jste nakupoval? Dvě hodiny před začátkem otvírací doby.
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Nejlepší vtipy o právnících a soudcích

Národní Institut Zdraví oznámil, že přestane používat krysy k léčebným pokusům a místo nich začne používat právníky. Uvádějí tři hlavní důvody: 1. V zemi je nyní více právníků, než krys. 2. Výzkumní pracovníci si nevytváří k právníkům během pokusů tak silné citové vazby, jaké si vytvářeli ke krysám. 3. Jsou věci, které, ať se snažíte sebevíce, krysy neudělají.

Nejlepší vtipy o právnících a soudcích

Soudce vejde do sálu, bouchne kladívkem a říká: Než začne přelíčení, musím vám oznámit jednu věc. Obhájce mi zaplatil 300,000, abych rozhodl v jeho prospěch. Žalující strana mi zaplatila 200,000, abych rozhodl v její prospěch. Abych učinil proces spravedlivým, vracím obhajobě 100,000.