Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Nejlepší vtipy o politice a politicích

Co je zjevení a co zázrak? . . Zjevení = kdyby se ve vládě zjevil Duch svatý a řekl jim, že to dělají špatně. Zázrak = kdyby na to přišli sami.

Nejlepší vtipy o politice a politicích

Volá Bin Ládin Bushovi: Bush zvedá telefon a povídá: "Co chceš?" Bin Ládin odpovídá: "Mám pro tebe dvě zprávy, jednu dobrou a jednu špatnou, kterou chceš slyšet dřív?" Bush na to, že tu dobrou. A Bin Ládin odpoví: "Vzdávám se." Bush zajásá a je zvědav, co že je ta špatná zpráva. Bin Ládin: "Už k tobě letím!"

Nejlepší vtipy o politice a politicích

Babka šla po kamenité cestě, najednou zakopla a spadla. Náhodou šel zrovna kolem Mečiar, tak jí pomohl vstát a říká: "Babi, já jsem vám pomohl, ale slibte mi, že mě budete volit." "Ale já jsem spadla na zadek, ne na hlavu."
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Nejlepší vtipy o politice a politicích

Za totality cizinec povídá Čechovi: "Poslyšte, ta Stalinova socha, všude ty Leninovy obrazy - vy ten Sovětský svaz ale musíte mít rádi." "Jo. Musíme."

Nejlepší vtipy o politice a politicích

Na předvolebním shromáždění se přihlásila stařičká babička, aby vznesla dotaz, který jí tolik tížil na jejím starém srdíčku: "Pane předsedo, prosím vás, řekněte mi, už žijeme v tom kapitalismu, nebo to bude ještě horší?"

Nejlepší vtipy o politice a politicích

Na večírku se potká Churchill s lady Astor (s poslankyní, která ho vyloženě nemá ráda). A ta mu povídá: "Pane premiére, kdybych já byla vaše žena, dala bych vám do čaje jed." "Lady, kdybyste vy byla moje žena, s chutí bych ten čaj vypil."
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Nejlepší vtipy o politice a politicích

Jaký je rozdíl mezi arabskými sebevrahy a našimi sociálními demokraty? . . Žádný. Arabští sebevrazi i naši sociální demokraté už ztratili pud sebezáchovy.