Nejlepší vtipy o motorkářích

Motorkář se za jízdy chlubí kámošovi na stroji vedle něj: „Na tuhle mašinu se baby přímo lepí...” V tu chvíli projedou v rychlosti přechod. Kamarád povídá: „To vidím, tahle babka už to asi nerozdejchá...”

Nejlepší vtipy o motorkářích

Jaký je rozdíl mezi motorkou a WC? Na motorce se mohou vézt dva. Na WC může být jen jeden a ještě musí tlačit!
Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Nejlepší vtipy o motorkářích

Dohadují se Američan a Rus, komu lépe brzdí jeho motorka. Američan vezme Rusa na svou motorku a Američan se rozjede proti zdi, když jsou asi tak 50m před zdí, ptá se Američan Rusa: "Tak co? pochcal ses strachy?" Rus přizná, že ano a Američan těsně před zdí zabrzdí! Potom Rus vezme Američana na svou motorku a rozpálí to proti zdi! Zase asi 50m před zdí se Rus ptá: "Tak co, seš pochcanej strachy?" Američan přizná, že ano a Rus povídá: "Tak se klidně i poser, tohle stejně neubrzdíme."

Nejlepší vtipy o motorkářích

Před nebeskou branou se sejdou tři motorkáři jezdící na Suzuki, Hondě a BMW. Suzukář se hned cpe první dovnitř, ale sv. Petr mu říká: "STOP, synu, tys celý život jezdil rychle jak čert, to bylo samé hen, heen, heeeeen, místo tlumičů laďáky a tím kraválem jsi plašil babičky a ještě jsi z toho měl legraci, marš do pekla!" Jezdec na Hondě už si neni tak jistý a nesměle říká:" A co já, sv. Petře, já jezdil potichu jako vánek, však to znáte - Hoooóón-daaááá..." Ale sv. Petr mu povídá:"To jo, ale křižovatky jsi projížděl na červenou a policajtům jsi nezastavoval, hybaj do pekla!" Ten třetí v řadě už to ani nezkouší, zastydí se, sklopí oči, smutně se otáčí a chce následovat svě dva motokolegy, ale sv. Petr mu říká:"Ale kdepak, jen pojď dál milý synu, vždyť já vím, že jsi celý život jezdil na BMW, ty už sis prožil peklo na zemi!"

Nejlepší vtipy o motorkářích

Přijde medvěd za zajícem a povídá mu: "zajíci koukej já jsem si koupil novou motorku". A zajíc na to: "medvěde, svezeš mě?" "Tak naskoč", řekne medvěd! Medvěd to rozjede na 50 a ptá se: "zajíci, nebojíš se?" "Nebojim". Medvěd to rozjede na 100: "Zajíci, nebojíš se?" "Nebojim". Medvěd to rozjede na 150: "Zajíci, fakt se nebojíš?" "Nebojim, ale medvěde, mohl bys mi tu motorku půjčit, ne?" Medvěd tedy zajícovi motorku půjčí! Zajíc si sedne dopředu a medvěd za něj! Zajíc to rozjede na 50: "Medvěde, nebojíš se?" "Nebojim". Zajíc to rozjede na 100: "Medvěde, nebojíš se?" "Nebojim". Zajíc to rozjede na 200: "Medvěde, nebojíš se?" "Nebojim." "Ale měl bys, já nedosáhnu na brzdy!"

Nejlepší vtipy o motorkářích

Zastaví policista motorkáře a chce po něm řidičský průkaz. Ten se rozčílí a oboří se na policistu: "nechcete si v tom vašem bordelu udělat konečně pořádek? Včera jste mi jeden sebrali a už chcete další".
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Nejlepší vtipy o motorkářích

Jdou dva staříci po silnici a najednou kolem nich projede bezhlavý motorkář. Jdou dál a opět kolem nich projede bezhlavý motorkář. Když už se to opakuje asi po páté, říká děděk tomu druhému: "Ty Franto, nechceš si tu kosu dát na druhý rameno?"

Nejlepší vtipy o motorkářích

Jede medvěd na motorce a potká lišku v policejní uniformě. Liška ho zastaví a říká: "Tak medvěde, bude to za 1000,-" medvěd se ptá: "a co jsem provedl?" a liška policajtka odpovídá: "hele, medvěde, ty nevíš, že převážení medvědů na motorce je přísně zakázáno?"
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Nejlepší vtipy o motorkářích

Drančí dva motorkáři na Harley - Davidsonu sto padesátkou přes poušť, když jeden náhle ztratí kontrolu nad svým strojem a zahučí do písku. „Co se ti stalo, vole?!” diví se druhý, když zjistí, že jeho kamarádovi naštěstí nic vážného není. „Nevěřil bys, běží vedle mě štír a snaží se mě předběhnout. Šlápnu na to, trochu mu poodjedu, ale on mě dožene a zase mě chce předběhnout. No a když se to tomu pirátovi silnic nepodařilo, prdl mi gumu, parchant!”
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Nejlepší vtipy o motorkářích

Dva kamarádi se dohodnou, že vykradou banku na motorce se sajdkárou. Řidič motorky říká kamarádovi: "Když nás budou honit policajti, tak zakukej a to znamená, že mám přidat plyn. Jasné?" Kamarád kývne, tak vběhnou do banky, vykradou ji a začnou ujíždět. Týpek v sajdkáře začne kukat, tak ten druhej přidá. O vteřinu pozdeji zase "ku-ku-ku-ku-ku", tak tomu začne šlapat, co to dá a jede už na doraz. V tom zase "ku-ku-ku-ku-ku-ku". Řidič motorky říká: "to není možné", podíva se za sebe, tam nikdo, tak zastaví a říká: "ty vole, já ti říkal, že máš kukat, až nás budou honit policajti!!! "Ku-ku-ku-ku-kurva, ale když ta sajdkára nemá dno!!!"

Nejlepší vtipy o motorkářích

Dva kněží jedou velmi rychle na motocyklu a vysoce překročí povolenou rychlost. Zastaví je policista a káravě jim říká: "Uvědomujete se vůbec, co děláte? Co kdyby se stala nehoda?"Jeden z kněží opáčí: "Žádné strachy, synu, Ježíš je s námi. " Policista nato vytáhne blok a povzdechne:"V tom případě vám musím dát pokutu. Je zakázáno, aby na motocyklu jely tři osoby."