Nejlepší vtipy o kamarádech

„Vsaď se, že si nečistíš zuby tím, čím já.” „Dobře, přijímám.” „Tak čím si je čistíš?” „No přece zubní pastou.” „Vidíš, a já si je čistím kartáčkem na zuby!”

Nejlepší vtipy o kamarádech

Na táboře: „Půjčím ti na hodinu mobil, ale musíš mi slíbit, že s ním nebudeš volat a nebudeš tam vkládat žádná nová čísla.” „Dobře, dík.” Po hodině: „Ty jsi mě neuposlechl!” „Ale ano, netelefonoval jsem s ním, ani jsem ti tam nic nepřidával.” „Tak jaktože nemám kredit?” „Půjčil jsem tvůj mobil kamarádovi.”
Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Nejlepší vtipy o kamarádech

„Představ si, že jsme byli o víkendu u dědy a vůbec na mě neměl čas!” stěžuje si kamarádovi Patrik. „Celý odpoledne hasil vápno!” „Tak dlouho? To ale musel být požár!”

Nejlepší vtipy o kamarádech

Tři kluci se vsadili, kdo má lepší kolo. První kluk říká, že má nej kolo, protože má dvě kola a dvě pomocná kolečka. Druhý kluk říká, že ho má ještě lepší, protože má jen jedno pomocné kolečko. A třetí kluk říká: „Moje kolo je prostě nej. Nemá ani jedno pomocné kolečko a ani jedno normální kolo...”

Nejlepší vtipy o kamarádech

„Karlíku, kým budeš, až vyrosteš?” „Policajtem.” „A ty, Pepíčku?” „Banditou, abychom si zase mohli hrát spolu.”
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Nejlepší vtipy o kamarádech

Po dlouhé době se setkají dva staří kamarádi. "Ahoj, jak žiješ?", ptá se jeden. "Ale jo, jde to. Mám skvělou práci, mám pod sebou 500 lidí!" "Hmmmm, to je slušný..... A co děláš?" "Sekám trávu na hřbitově..."

Nejlepší vtipy o kamarádech

Číňani Bu, Fu a Chu emigrovali do USA. Chu si dal říkat Chuck, Bu si dal říkat Buck a Fu se radši vrátil domů...

Nejlepší vtipy o kamarádech

„Ten skateboard bych ti neprodal ani za deset litrů,” odmítl kamarádovu nabídku Petr. „Copak jseš takovej blbeček, že si myslíš, že ti něco prodám za tekuté peníze?!”

Nejlepší vtipy o kamarádech

Na Hanku zvoní kamarádky: „Půjdeš ven?” „Půjdu, ale až tak za půl hodiny.” „Máš snad něco na práci?” „To ne, ale jsem pověrčivá - musím počkat až trošku stoupne teplota, venku je teď třináct stupňů!”
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Nejlepší vtipy o kamarádech

Baví se dvě dívky: „Hele Mirko, ty prý chodíš na Taek-wondo.” „No, chodím tam.” „A jakej máš pásek?” „To záleží na tom, s čím my ho zase máma vypere.”

Nejlepší vtipy o kamarádech

Petr potká Martina a ptá se ho: „Tvoje máma je hlídačka?” „Kde jsi to, prosím tě, vzal? Učitelka!” „Že jsem jí tuhle viděl hlídat školní chodbu...”

Nejlepší vtipy o kamarádech

„Hrozí mi čtyřka z matiky,” stěžuje si kamarádovi Patrik. Kamarád mu poradí: „Tak ji zažaluj, že ti vyhrožuje!”
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Nejlepší vtipy o kamarádech

Potkají se dva známí a ten jeden hned spustí: "Kamaráde, tebe jsem už dlouho neviděl! Ale jak to vypadáš? Člověče, tys býval takovej kulaťoučkej, červeňoučkej, ale teď? Teď je všechno naopak! Vypadáš příšerně! Co se ti proboha, Zdeňku, stalo?" "Promiňte, ale já se nejmenuji Zdeněk." "No, neblbni, člověče, tak ty už se ani Zdeněk nejmenuješ?"

Nejlepší vtipy o kamarádech

Padá chlap do propasti a jeho kamarád na něho zděšeně křičí: "Žiješ???" "Jo!!!" "Nohy máš v pořádku??" "Jo!!" "A ruce??" "Jo!!" "A hlava???" "Taky dobrý!" "Zaplať pánbůh. Tak polez nahoru." "To asi nepůjde,já totiž ještě pořád letím!"

Nejlepší vtipy o kamarádech

Tři kluci se hádají, kdo má nejmenšího dědečka. Nejmladší řekne: „Já mám tak malého dědečka, že si stoupne pod stůl.” A další se chlubí: „Já mám tak malého dědečka, že si stoupne pod židli.” Třetí smutně povídá: „Já už dědečka nemám, zabil se v angličáku.”