Nejlepší vtipy o jídle a pití

"Pepíčku, řekni nám, co se dává do jitrnic!" "Nevím!" "Jak to, vždyť tvůj otec je řezník?" "No právě, kdybych to řekl, nařeže mi!"

Nejlepší vtipy o jídle a pití

"Nejsem si moc jistý diagnózou, pane Nováku, ale pravděpodobně to bude z nadměrného požívání alkoholu." "Dobrá, pane doktore. Já přijdu zítra, až se z té opice vyspíte."

Nejlepší vtipy o jídle a pití

Ptá se chlápek v bufetu: „Takové blitky tu prodáváte. Kde to berete?” „Od opilců ze záchoda,” zpraží ho prodavačka.
Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Nejlepší vtipy o jídle a pití

Dvě kamarádky z práce obědvají, v závodní jídelně jim uklohnili kuřecí stehýnka, ale ta jsou samá kost a kůže, navíc ještě nějak divně pobledlá, což na chuti nepřidá. „Jó, doma,” povzdechne si první žena, „to jsou kuřátka. Zdravá, hezky vypasená - ne jako tenhle hnus!” „Máš pravdu,” řekne druhá, „domácí kuřata mám nejradši.” „Cože, vy máte kuřata?” podiví se první. „Já myslela, že bydlíš v paneláku.” „Taky že jo, my je máme v mrazničce.”

Nejlepší vtipy o jídle a pití

Kuchtičce vypadla nad hrncem kontaktní čočka a opatrně se s tím svěřuje šéfkuchaři. Mistr to bere sportovně, řekne jí, aby si z toho nic nedělala, že se to může stát každému. Pak jde do jídelny a rozhlásí: „Pozor, dneska bude velká soutěž v jedení. Na jednoho šťastlivce čeká kontaktní čočka!”

Nejlepší vtipy o jídle a pití

Pan Kohoutek si prohlédne zvláště zaprasené vajíčko a konstatuje: „Ještě se ani nenarodilo a už je podělaný!”
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Nejlepší vtipy o jídle a pití

Povídají si dva kamarádi: "Já na zlepšení trávení piju pivo, při nechutenství piju bílé víno, při nízkém tlaku červené víno, při vysokém koňak a když jsem nachlazený, tak si dám slivovici. "A kdy piješ vodu?" "Tak takovou chorobu jsem ještě neměl."

Nejlepší vtipy o jídle a pití

Seděl jsem s manželkou u stolu na jejím srazu ze střední školy. Neustále sledovala opilce, který seděl sám u vedlejšího stolu a pohrával si se skleničkou. Zeptal jsem se jí: „Znáš ho?" „Ano," vzdychla si. „Je to moje stará láska. Pokud vím, tak se dal na chlast hned po našem rozchodu před mnoha lety a slyšela jsem, že od té doby nevystřízlivěl." Já na to: „Kdo by si pomyslel, že někdo může tak dlouho oslavovat?"

Nejlepší vtipy o jídle a pití

Manželé se zastaví před stánkem s teplými párky a klobásami. Prodavač se hned zdvořile ptá: „Co si dáte prosím?" Žena nosem natáhne vůni teplých uzenin a řekne: „Já bych si dala párek s hořčicí." Prodavač úslužně kývne a upřesňuje objednávku: „A křen taky?" Paní odpoví: „Křen si taky dá párek s hořčicí!"

Nejlepší vtipy o jídle a pití

Při přednášce o škodlivosti alkoholu se přihlásil muž do diskuze: "To je pořád řečí kvůli alkoholu! A přitom většina epidemií je z vody!"
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Nejlepší vtipy o jídle a pití

Tchýně vaří v kuchyni guláš. Malý domácí kocourek se přitulí k noze a mňoukáním si chce vyprosit kousek masa. Tchýně ho odsune nohou. Kocourek se opět přitulí a prosí o kousek masa. "Vypadni!" zařve na něj tchýně a odkopne ho do kouta. Vzápětí přichází zeť z práce. Posadí se ke stolu a tchýně se lísá: "Uvařila jsem výborný guláš. Jen pro tebe." A naloží mu vrchovatý talíř. Ještě než zeť začne jíst, přitulí se k němu kocourek a prosí o kousek masa. Zeť mu kousek hodí. Kocourek maso zhltne, vzápětí škytne a leží bez dechu natažený na zemi. Zeť se rozlítí a zařve na tchýni: "Ták!!! Otrávit jsi mě chtěla, ty bestie!" A dá jí takovou ránu, že tchýně letí do kouta. Kocourek to sleduje pootevřeným očkem a říká si: "A máš to, ty svině!"

Nejlepší vtipy o jídle a pití

Přijde zákazník do baru a poručí si: 3x vodku a jedno deci sody. Barman ho obslouží, chlapík vypije sodu a ty tři půldecáky všechny naleje doté decové sklenice. Barman s údivem povídá: Jeeej, vy jste kouzelník? Zákazníkvytahuje průkaz: Ne, Česká obchodní inspekce...