Nejlepší vtipy o indiánech a kovbojích

Povídá Old Šutrhandovi po souboji Vínetuovi: „Deset střel, to si asi za rámeček nedáš...” „Naopak,” namítne vítěz, „aspoň všichni vidí, jak výborného jsem měl protivníka!”

Nejlepší vtipy o indiánech a kovbojích

V Arizoně se ptá kovboj starého rančera: „Prosím vás, když půjdu přes váš pozemek, stihnu vlak ve 14:30?” „Samozřejmě,” ujistí ho starý Arizoňan, „a když potkáte mé býky, stihnete i ten ve 14:00!”

Nejlepší vtipy o indiánech a kovbojích

Jistý kovboj od Saskatoonu dokázal ustřelit člověku chloupek z těla. A taky na to byl patřičně hrdý a kde mohl, svůj úchvatný kousek předváděl. Po jednom takovém vystoupení k němu přišel jistý Kanaďan a uznale pokýval hlavou: „Jste opravdu kanón! Ale přece jen něco nemůžu pochopit. Proč lidem pokaždé říkáte, že se trefíte tak na padesát procent, když jste ještě ani jedenkrát neminul?” „To je lehké,” rozesměje se kovboj. „Pak jim hezky vstanou chlupy!”
Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Nejlepší vtipy o indiánech a kovbojích

Svěřuje se malý indiánek tatínkovi náčelníkovi: „Až budu velkej, chtěl bych studovat v České republice.” „Kdeže?” diví se náčelník. „V České republice,” zopakuje indiánek. „Slyšel jsem, že tam za dolar seženu tři indiánky!”

Nejlepší vtipy o indiánech a kovbojích

Old Šutrhand a Víno2 cválají horkou prérií a zahlédnou zaprášeného kojota. Indián se raduje: „Podívej, Oldo, to je můj bratranec!” „Ten čokl?” odflusne si Old Šutrhand. „Jasně, že on. Inču-Čuňák říkal, že syn jeho bratra je prašivej kojot!”

Nejlepší vtipy o indiánech a kovbojích

Jdou dva Židi kolem saloonu a zastaví je nějaký kovboj a jednomu z nich vyhrožuje: „Ani krok, nebo z tvého kamaráda udělám cedník!” Žid se zamyslí a pak říká kovbojovi: „Díky za nabídku, ale mně by se spíš hodila nerezová pánev...”
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Nejlepší vtipy o indiánech a kovbojích

Do baru vtrhne rozzuřený šerif a popadne za rameno jednoho z kovbojů: „Billy, tvůj kůň se mi právě vysral na hlavu! Já vím, že sereš na zákony, ale tohle už je moc!”

Nejlepší vtipy o indiánech a kovbojích

Po krvavém boji zajmou krvežízniví indiáni osadníka a jeho ženu. „Půjdete ke kůlu smrti!” oznamuje zajatcům vítězoslavně náčelník. „Půjdeme,” povídá s notnou dávkou sarkazmu muž, „jen nám řekněte, proč jste nám teda nejdřív ustřelili nohy?!”

Nejlepší vtipy o indiánech a kovbojích

Nerozluční přátelé Old Šutrhand a Víno2 jdou na bizony, když se před nimi objeví had. „Pozor, zmije!” vykřikne indián. „Neblázni,” zasměje se běloch, „kde by se tu vzalo takový fáro?”

Nejlepší vtipy o indiánech a kovbojích

Dobírá si protivník před soubojem Old Šutrhanda: „Proč s sebou nosíš ten obrovský kufr, to sis už připravil rakev?” Oldík ho zpraží: „Ne, vzal jsem si pár skalpů pro štěstí.”
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Nejlepší vtipy o indiánech a kovbojích

Kovboj Jim navštíví svou milenku a najde ji v posteli s Fredem. Celý rozčilený ho zavolá do vedlejší místnosti a nabídne čestný souboj na pistole. Fred ale navrhuje: „Abychom se více nehádali, vystřelíme oba najednou do vzduchu a padneme na zem jako mrtví. Ke komu se Marion nakloní, ten ji bude mít natrvalo.” Práskly dva výstřely. Marion vyběhla z ložnice a když viděla oba na zemi, otevřela skříň a zvolala: „Willi, pojď ven, oba jsou mrtví!”

Nejlepší vtipy o indiánech a kovbojích

Přiběhne indián k náčelníkovi a hlásí: „Mám pro tebe dvě zprávy, Velký Buvole. Jednu dobrou a jednu zlou.” „Tak nejprve tu špatnou.” „Za městem se usadili cikáni,” odpoví indián. „A ta dobrá?” zeptá se náčelník. „Chutnají jako bizoni.”
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Nejlepší vtipy o indiánech a kovbojích

Potká indián kovboje. Koukají na sebe. Pak indián namíří na kovboje prst. Kovboj zvedne ruce nad hlavu. Indián napřáhne ruku před sebe, dlaní k zemi a pohybuje s ní doprava. Kovboj zvedne obě ruce nad hlavu a natažené konce prstů nad hlavou spojí. Pak se rozejdou. Kovboj dojde domů a večer v hospodě vypráví a předvádí scénu: "Dneska jsem potkal indiána a on na mě - Jsi synem smrti! A já na něj: - Ušetři mne! Indián na mě: - Ujednáno! a tak já na něj: - Odcházím domů! Indián se vrátí domů a večer u ohně vypráví a předvádí scénu: "Dneska jsem potkal kovboje a to vám byl hlupák. Já na něj - Kdo jsi? A on na mě: - Králík! A já na něj : - Prérijní? A on: - Ne, skalní!

Nejlepší vtipy o indiánech a kovbojích

Prérie, největší žár. Old Šutrhand najednou zvedne prst a vykřikuje: „Podívej, Víno2, láhev koka koly!” Indián mávne shovívavě rukou: „To se ti jenom zdá.” „To se mi fakt jen zdá,” zakleje běloch, „je prázdná!”

Nejlepší vtipy o indiánech a kovbojích

Plechová huba: Přijde kovboj do saloonu a poručí si: "Nějakej silnej chlast!" Hospodský mu nalije... "To je silnej chlast? Vždyť je to samá voda," řekne kovboj a pití chrstne na zem. Hospodskej vezme 100% špiritus a nalije kovbojovi. Tomu se to zase nezdá dost silné a vyleje obsah na zem. Hospodskýho to naštve a kovbojovi nalije kyselinu sírovou. "No vidíte, to je konečně pití," pochválí ho kovboj a odejde. Za okamžik vběhne zpátky a zařve: "Co to bylo za chlast? Vyjdu ven, plivnu na koně a zbyly z něho jen podkovy!"

Nejlepší vtipy o indiánech a kovbojích

Farmář se chlubí indiánovi svým majetkem: „Možná to ani netušíš, příteli, ale já mám mnoho luk.” Indián se samozřejmostí pokýve hlavou: „Jo, jo, já mít taky mnoho luk, já z nich střílet bizoni...”