Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Nejlepší vtipy z prostředí restaurací

Přiběhne vrchní za majitelem hotelu: "Pane šéf, ta dáma co obědvala na terase nemá na zaplacení." "V tom případě zavolejte policii." "Ale ona tvrdí, že je ochotna zaplatit něčím jiným." "Náhrdelníkem nebo náramkem?" "Ne, pane šéf, ona říká, že láskou."

Nejlepší vtipy z prostředí restaurací

"Pane hostinský, vidím, že nějak rychle bohatnete, to není samo sebou. Že v tom budou nějaké čáry?" Hospodský se usmál a povídá: "Kdepak, jenom čárky!"
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Nejlepší vtipy z prostředí restaurací

Přijde chlap do hospody a objedná si dva rumy. Jeden hodí do sebe a druhej vylije do kapsy, to se párkrát opakuje, když tu náhle barman říká: "Není to škoda, lít vždycky ten druhý rum do té kapsy?" A chlápek říká: "Víš co, hleď si svého a polib mi prdel." Z kapsy mu vykoukne malá připitá myška a říká: "Jo a vyřiďte to také svojí kočce."
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Nejlepší vtipy z prostředí restaurací

"Pane vrchní, dal bych si biftek." "Nemáme." "Tak řízek." "Nemáme." "Tak omeletu." "Také nemáme." "V tom případě mi podejte můj kabát." "Bohužel, ten už také nemáme!"
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Nejlepší vtipy z prostředí restaurací

"Pane vrchní před týdnem jsme tady u vás jedli, přesně tam u toho stolu u okna a měli jsme porci, která byla alespoň trojnásobná než je tohle!" "Kde že jste seděli, u okna? No to jste měli výstavní kousek!"