Nejlepší vtipy o hasičích

Sejdou se tři hasiči. Jeden z Berlína, druhý z Vídně a třetí z Brna. Ten z Brlína říká: Na vánoce dostanu takové prémie, že si koupím BMW a za zbytek skútr. Ten z Vídně říká: Na vánoce si za prémie koupím českou Fábiu a za zbytek kolo Olpran. Brňák prohlásí: Já si za vánoční prémie koupím svetr. A ti dva: A co zbytek? Zbytek? ptá se Brňák, ten mi doplatí manželka !

Nejlepší vtipy o hasičích

„To nechápu,” poznamenala manželka požárníka, „Můj muž se stal náčelníkem hasičského sboru a přitom nikdy v životě nezpíval!”
Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Nejlepší vtipy o hasičích

"Dcera se mi vdává, chodila s doktorem a s hasičem." "No, a který je ten šťastný?" "Hasič, dcera si bere doktora."

Nejlepší vtipy o hasičích

Manželka se ptá svého muže:"A skočil by si pro mě do ohně?" Muž:"Copak jsem hasič, abych skákal do ohně?"

Nejlepší vtipy o hasičích

Když přijeli hasiči, roztáhli plachtu a policajti začali po jednom skákat. Ale vždycky, když policajt skočil, tak hasiči s plachtou uhnuli, a děsně se smáli, když se policajt dole rozmázl. Až přišel na řadu poslední - náčelník. Ten tušil podraz, tak vytáhl pistoli, namířil na hasiče a povídá: "Mně se vám nepodaří oblafnout! Ruce vzhůru, plachtu na zem a všichni tři kroky dozadu!"

Nejlepší vtipy o hasičích

Policista zastaví nákladní auto a říká: „Už potřetí vám říkám, že vám z auta stříká voda!“ Řidič mu odpoví: „A já vám už potřetí říkám, že je to hasičská cisterna!“
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Nejlepší vtipy o hasičích

Prosím vás, pomozte mi!" volá večer dívka na operační středisko hasičů. "Jeden mladý muž se pokouší vylézt do mojí ložnice!" "Spojíme vás s policií. My jsme hasiči." "Ne, ne, nepotřebuji policii, potřebuji delší žebřík, aby se ke mě dostal!"

Nejlepší vtipy o hasičích

Hasiči založili kapelu a na první zkoušce se kapelník táže: "Jak se liší housle od klavíru?" "Klavír déle hoří," odpoví hasič.

Nejlepší vtipy o hasičích

Hasič přijde do zbrojnice, dá si kávu a řekne ostatním kolegům: "Pomalinku se zvedejte, hoří finanční úřad!"
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Nejlepší vtipy o hasičích

Hoří dům,vnikne do něj hasič a vynáší nádhernou dívku. Ta se k němu přitulí a děkuje: ,,Muselo vás to stát mnoho úsilí pro mne dojít.“ ,,Ano,zvláště než jsem přepral čtyři kolegy, co vás chtěli zachránit také!“

Nejlepší vtipy o hasičích

Chlápek se vytahoval před kamarádem, že jeho sestra se přestrojila za chlapa a šla jako dobrovolník k hasičům. Kamarád se diví: "Hele,ale to se s nima musí i sprchovat,převlíkat a všechno,ne?" "No to jo." "A to na to nepřijdou?" "Přijdou...ale myslíš,že to někdo řekne?

Nejlepší vtipy o hasičích

Obrovský požár, na místě zásahu jsou požární sbory z širokého okolí. Žár je ale tak velký, že hasiči ani nemohou přijet tak blízko k plamenům, aby mohli použít stříkačky. Najednou projede mezi nimi staré hasičské auto s dobrovolnými hasiči, vyskáčou ven ve vražedném žáru, postříkají se vodou a začnou hasit. O týden později, jsou vyznamenáni za hrdinství a při převzetí peněžní odměny se starosta ptá, co s penězi udělají. Hasiči se usmějí: "Nejdřív necháme opravit brzdy."
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Nejlepší vtipy o hasičích

Telefonuje pán hasičům: "Rychle, okamžitě přijeďte k nám, hoříme!" "Dobře pane, jak se k vám dostaneme?" "Ježíš, to už nemáte ty velký červený auta..?!?"

Nejlepší vtipy o hasičích

Člověk je po kolena v bažině, vidí kolem jet hasiče a ti se ho ptají jestli nechce pomoci. On jim odpoví: " Ne nepotřebuji, věřím v boha a on mi pomůže".

Nejlepší vtipy o hasičích

Vběhne hasič na jednotku intenzivní péče, chvíli si prohlíží pacienty, všichni na přístrojích,a pak povídá: "Pořádně se nadechněte, než uhasíme oheň, musíme vypnout proud."

Nejlepší vtipy o hasičích

Hasiči pomáhají z havarovaného vozu řidiči. Aby odpoutali pozornost zraněného od myšlenek na těžkou situaci, v níž se právě ocitl, ptá se ho jeden z hasičů: „Jste ženatý?" „Ne, tohle je první vážná nehoda..."