Nejlepší vtipy o gynekolozích

Žena přijde ke gynekologovi a na jeho dotaz s čím přichází, mu odpovídá: "Víte, pane doktore, já se opalovala jen tak a vlítla mi tam včela". "Mohu použít dva způsoby: přírodní a umělý", říká doktor. "A co je to ten přírodní?" "Natáhnu si kondom, potřu žalud medem, zasunu, včelka se chytne na med a já ji vytáhnu. Paní souhlasí a když doktor zasune, začne jezdit jako fretka. "Ale, pane doktore, to jsme si nedomluvili!!" "Změnil jsem rozhodnutí! Já tu bestii utluču!"

Nejlepší vtipy o gynekolozích

Vyzvídá mladá žena u gynekologa: „Pane doktore, mohu otěhotnět z hofmanských kapek?" „Nu... můžete, když si pan Novák nedá pozor."

Nejlepší vtipy o gynekolozích

Přijde žena na gynekologii, lehne si na kozu a čeká. Za chvíli přijde muž v bílém, podívá se jí mezi nohy, usměje se a odejde. Žena za ním volá: "Tak co jste zjistil?" "Já nevím, my tu jen malujeme?!"
Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Nejlepší vtipy o gynekolozích

Přijde chlap na gynekologii. Doktor se ptá: „Chlape, co sem sakra lezete?” „Pane doktore, já sem jdu s Danou.” „S Danou? A co byste chtěl? Nasadit ji?” „Ne! Sundat!”

Nejlepší vtipy o gynekolozích

Po důkladné prohlídce pravil gynekolog: „Tak, milá paní, až se dnes vrátí váš pan manžel domů...” „Ale já nejsem vdaná,” přeruší ho pacientka. Doktor se opraví: „No, tak až se setkáte s vaším snoubencem...” „Já nejsem ani zasnoubená,” namítne dáma. „Tak tedy řekněte svému příteli, že...” pokračuje doktor. Žena mu zase skočí do řeči: „Nemám a nikdy jsem neměla žádného přítele.” Lékař se zamyslí, poodejde k oknu a dlouho se mlčky dívá ven. „Pane doktore, proč vyhlížíte tak dlouho z okna?” neudrží paní svou zvědavost. „Protože naposledy, když se stalo něco podobného, vyšla hvězda na východě!”

Nejlepší vtipy o gynekolozích

Mladá žena si stěžuje, že nemůže otěhotnět. Gynekolog se ptá: „A jak to děláte?” „Zezadu.” „Tak zkuste normální polohu.” „No, to bychom se ale nemohli dívat na televizi.”

Nejlepší vtipy o gynekolozích

Po osmihodinové službě v ambulanci odchází gynekolog z práce. Vyjde na ulici, rozhlédne se a blaženě si povzdechne: „Tváře...”
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Nejlepší vtipy o gynekolozích

Paní je u gynekologa na prohlídce: „Á jé, to se mi to nelíbí, paní Nováková.” „Copak, pane doktore, je to zlý?” „Ještě horší, než si myslíte. Vypadá to na operaci.” „No to já nemůžu, co by si moje rodina beze mě počala. Nešlo by to přece zařídit nějak jinak?” „Šlo, ale musela byste alespoň na měsíc vynechat veškerý sex.” Paní Nováková slíbila, že určitě žádný nebude. Když odešla, ptá se sestřička doktora: „Co vlastně bylo tý Novákový, mně připadala docela zdravá.” „Taky že je, ale předbíhat v samoobsluze, to se nemá.”

Nejlepší vtipy o gynekolozích

Přijde Pepánek ke gynekologovi a povídá, že by chtěl bratříčka. Doktor mu podá lahvičku s prášky a říká: "Dej jeden prášek tatínkovi do kávy a dostaneš bratříčka." Pepánek přijde domů, ale zdá se mu, že jeden prášek by nemusel stačit a nasype proto tatínkovi do kávy celou lahvičku. Za týden přijde opět ke gynekologovi a ten se ho ptá jestli to fungovalo. Pepánek s křečovitým úsměvem odpovídá: "Máma je těhotná, ségra je těhotná, mě bolí zadek ještě teď a pes nemůže do schodů."

Nejlepší vtipy o gynekolozích

Přijde tlustá ženská ke gynekologovi a říká mu: "Pane doktore vážím 150 kg, manžel 180 kg. Nemohl byste mi přešít vagínu někam jinam? My se k sobě ani nedostaneme!" Doktor se otočí na sestru a soucitně si poklepe na čelo. Žena vykřikne: "Tam ne! To by mi manžel rozbil koulema brejle!"

Nejlepší vtipy o gynekolozích

Žena přijde ke gynekologovi. Na jeho dotaz s čím přichází, mu odpovídá: “Víte, pane doktore, já se opalovala jen tak a vlítla mi tam včela”. “Mohu použít dva způsoby: přírodní a umělý”, říká doktor. “A co je to ten přírodní?” “Natáhnu si kondom, potřu žalud medem, zasunu, včelka se chytne na med a já ji vytáhnu. Paní souhlasí a když doktor zasune, začne jezdit jako fretka. “Ale, pane doktore, to jsme si nedomluvili!!” “Změnil jsem rozhodnutí! Ja tu bestii utluču!”
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Nejlepší vtipy o gynekolozích

Přijde paní ke gynekologovi: „Můžete mi udělat potrat?” „Ale milá paní, k tomuto zákroku musíte mít závazný důvod.” „No doktore, to já tedy ale mám. Tak první syn Vratislav je patnáctiletý, je to vrah, gangster a zloděj, dvanáctiletá dcera Drahomila je prostitutka a vyděračka. Tenhle hajzl bude ještě horší!” „Ale milá paní, jakpak to můžete vědět v tomto brzkém stádiu?” „No doktore, já vím, co říkám! Dneska ráno, když jsem se umejvala mezi nohama, tak mi ten hajzl ukradnul mejdlo!”
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Nejlepší vtipy o gynekolozích

U gynekologa: „Čekáte dvojčata, paní. Chcete znát jejich pohlaví?” „Ne, chci se nechat překvapit. Jen mi řekněte - jsou stejná?” „Ne.”

Nejlepší vtipy o gynekolozích

„Pane doktore, rozhodla jsem se dát se sterilizovat.” „To je ale vážný krok, doporučuji vám poradit se s rodinou.” „To už jsem udělala. Sedmnáct pro a jeden se zdržel.”

Nejlepší vtipy o gynekolozích

Příjde jedna holka ke gynekologovi a říká, že chce zjistit, jestli je ještě panna. Gynekolog na to teda mrkne a říká: No máte tam nějaký malý dírky, ale v podstatě jste panna. Tak to bysme měli a teď si sepíšeme chorobopis. Vaše jméno? Sněhurka

Nejlepší vtipy o gynekolozích

150 kilová dáma u gynekologa si horko-těžko vyleze na vyšetřovací stůl, rozkročí nohy tak jak se má. Gynekolog sedí na svém místě, dívá se do rozkroku, přemýšlí, mne si bradu, kroutí hlavou. Potom promluví: “Milá paní, prosím vás, mohla by jste si usrat, abych měl aspoň nějaký orientační bod?”