Nejlepší vtipy na téma dvojsmysly

Během svatební cesty si zašli novomanželé do hotelové restaurace na večeři... "Tak nač máš chuť, lásko?" ptá se láskyplně mažel "Vždyť víš, miláčku, co mám nejraději..." přivine se k němu manželka. "Vím drahá, ale občas je také potřeba jíst, ne?"

Nejlepší vtipy na téma dvojsmysly

Prezident Klaus to má malé. Expremiér Paroubek to má průměrné. Arnold Schwarzenegger to má velké. Madonna to nemá. Papež to má, ale nepoužívá to. Co to je? Příjmení!
Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Nejlepší vtipy na téma dvojsmysly

Sekretářka se ptá systémového adminitrátora: Pepo, funguje ti Acrobat? Odpověď: Čím dál tím hůř, ale možná bys mi s tím mohla pomoci.

Nejlepší vtipy na téma dvojsmysly

Watt, Newton a Pascal si hrají na schovávanou. Watt piká. Pascal se schová za strom. Pascal nakreslí křídou na zem čtverec o straně 1 m a stoupne si doprostřed. Watt: "Před pikolou, za pikolou, nikdo nebude stát, jinak nebudu hrát." A jde hledat. Uvidí za stromem Pascala. "Piky piky Pascal!!". A uvidí před sebou ve čtverci Newtona. "Piky piky Newton!!!" Ale Newton mu odpoví: "Kdepak! Newton na metr je Pascal!!"
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Nejlepší vtipy na téma dvojsmysly

Harry se naštve na Rona a tak řiká:Čáry máry kuří nožka,ať je z teb allways vložka!Přijde Hermiona a říká:To se zrovna hodí!

Nejlepší vtipy na téma dvojsmysly

Je květen, (máj - lásky čas). Dva milenci jsou spolu v parku, okolo kvete spoustu šeříku, a on chce býti romantikem, i zeptá se: "Slečno, máte ráda bez?" -"Ano, ale musíte si dát pozor!"
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Nejlepší vtipy na téma dvojsmysly

Sevři dlaně do pěstí a braň s nimy své radosti. Použij k tomu své moudrosti a zahoď za hlavu své starosti. Spolu to všechno překonáme, protože se rádi máme. A když mě budeš v srdci mít, tak věř, že se za Tebe budu i bít...
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Nejlepší vtipy na téma dvojsmysly

Karkulka nesla babičce výslužku k svátku. Přijde k ní a vidí babičku, jak sedí u stolu, jedna láhev už byla prázdná, ve druhé bylo půl. “Babičko, babičko, vlk tady ještě nebyl a vy už jste sežraná.”