Nejlepší vtipy o důchodcích

V drogerii nakupují kluci malé malované krabičky. Babka na ně zvědavě pokukuje a najednou požádá prodavačku taky o jednu krabičku. Prodavačka jí udiveně povídá: „Ale babi, k čemu vám to ve vašem věku bude?” Babka se nenechá odbýt, tak jí taky jednu krabičku prodala. Babka to hned rozbalila, vyndala z krabičky, rozmotala něco bílého. Ptá se prodavačky: „A proším váš, na čo to je?” „Babko, teď už je to na hovno, ale byl to film do foťáku.”

Nejlepší vtipy o důchodcích

Dva kamarádi se koupou v moři, jeden z nich ztratí své zuby a naříká. Tomu druhému je to líto, tak vyndá ty své a říká: "Koukej, už jsem je našel." Ten druhý je zkusí a říká: "To nejsou moje." a zahodí je do moře.

Nejlepší vtipy o důchodcích

Sedí devadesátiletý děda na lavičce v parku a pláče. Slušně vychovaný mladík, který šel okolo, se samozřejmě soucitně ptá, co se děje. Stařík odpovídá: „Víte, jsem zamilovaný do mladé ženy.” „No, a co je na tom k pláči?” podiví se mladý. „To byste se měl spíš radovat.” „Počkej, ty tomu nerozumíš,” namítne děda. „Každé ráno, než jde do práce, se pomilujeme. V poledne přijde domů na oběd, zase mě pomiluje a uvaří mi. Večer taky a na noc se milujeme dvě hodiny.” Stařík zase pláčem skoro nemůže mluvit. „Tomu teda vůbec nerozumím,” třeští oči mladík. „Vždyť je to perfektní, tak proč brečíte?” „Já jsem zapomněl, kde bydlím!”
Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Nejlepší vtipy o důchodcích

"Jestli okamžitě nevstanete, zakroutím vám krkem!" vyhrožuje bezdomovci ležícímu na kolejích strojvedoucí. "Jen si poslužte, pane, já ho mám totiž přirostlej k trupu."
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Nejlepší vtipy o důchodcích

S pomocí gynekologa specializovaného na plodnost se jedné šedesátileté ženě podařilo porodit děcko. Když se dostala domů z porodnice, všichni příbuzní ji přišli navštívit, aby se podívali na nový přírůstek v rodině. Když chtějí děcko vidět, novopečená maminka povídá: "Ještě ne." O chvilku později se ptají znova a maminka zas: "Ještě ne." Za chvilku se ptají potřetí a maminka povídá: "Ještě ne, až bude plakat." "A proč až bude plakat?" "Protože jsem zapomněla, kam jsem ho dala!"

Nejlepší vtipy o důchodcích

Večer v televizi je reklama na Niveu, která omlazuje. Staříci zajdou do obchodu a večer si jí namažou na chleba. Ráno babička dědovu říká: "Ta nivea opravdu účinkuje, ráno jsem běžela na záchod jako 12ctiletá" Děda: "To nic není, já jsem se v noci posral jako dvouletý"

Nejlepší vtipy o důchodcích

Přechází babička přes velmi frekventovanou silnici. Uvidí ji strážník a povídá. "Tak co babi, po přechodu by to nešlo?" "Ale šlo synáčku, šlo, ale ta chuť už není."
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Nejlepší vtipy o důchodcích

Cítil jsem, že mám tělo absolutně z formy a tak jsem se přihlásil do fitnessklubu. Rozhodl jsem se, že budu chodit na cvičení pro seniory. Ohýbal jsem se, kroutil, svíjel, skákal a potil se skoro hodinu, ale než jsem se konečně navlíknul do cvičebního úboru, tak cvičení skončilo!

Nejlepší vtipy o důchodcích

Chlubí se strejdům v krčmě světaznalý děda Vonásků: "To jsem onehdá volal na horkou linku a spálil jsem si ucho!"

Nejlepší vtipy o důchodcích

Na rohu ulice postávají lehké děvy. Jde okolo babička a ptá se jich: „Děvčata na co tu čekáte?” A děvy odpovídají: „Na chleba, babičko, na chleba...” „Tak to já počkám s váma,” rozhodne se stařenka a čeká. Jde okolo policajt a říká: „Vy taky, babičko?” „Jo, jo,” odpoví stařenka. „Já ho nechám ztvrdnout a pak ho jenom žužlám...”
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Nejlepší vtipy o důchodcích

"Jak to, že máš z dějepisu čtyřku?" zlobí se dědeček, "já to měl vždycky za jedna!" "Ale, dědo, tenkrát byl dějepis o hodně kratší..."

Nejlepší vtipy o důchodcích

Přijde rodina gratulovat k narozeninám dědovi, který má ve svých osmdesáti dvě mladé milenky. A jeho syn se ho ptá, jak to dělá, že i v tomhle věku zvládá dvě mladé ženské. ˝Já ani nevím,˝ usmál se děda šibalsky a olízl si obočí.

Nejlepší vtipy o důchodcích

Pepíček se modlí před Vánocemi a na konci modlitby zakřičí: "Ježíšku, dones mi kolo!" "Ježíšek není hluchý," domlouvá mu sestra. "Ale babka jo."

Nejlepší vtipy o důchodcích

Víš, proč dávají v domově důchodců staříkům na noc viagru? Nevím, proč? Aby se jim neskutáleli z postele.