Nejlepší drsné vtipy

Lovec se vrátil z Afriky. Jedna známá se ho ptá: "Co je na takovém lovu nejvzrušujícího?" "Že je člověk stále jednou nohou na jídelním lístku..."
Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Nejlepší drsné vtipy

Honza se ptá maminky: "Maminko, proč má náš otec v zádech čtyři díry?" "Buď prosím tě ticho a utírej ty vidle!"

Nejlepší drsné vtipy

"Ti chlapi jsou hrozní," nadává městem projíždějící motoristka, "to už je osmý, do kterého jsem drcla..."
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Nejlepší drsné vtipy

Vyskočí takhle z letadla dva parašutisti. Když tu náhle jeden začne jíst jablko. "Jé? Kdes ho vzal?" diví se první. "Vem si taky. Mám jich plnej batoh," odpoví druhý.

Nejlepší drsné vtipy

Dva bezdomovci popíjí ředidlo a ten jeden povídá: "Pij rychle, už se stmívá."

Nejlepší drsné vtipy

Přijdou hasiči do domu a křičí: "Paní Hrobaříková, vašeho syna dnes přejel hydraulický válec!" A z nějaké části domu se ozve:" "Jsem ve sprše, prosím, mohli by jste mi ho podstrčit pode dveřmi?"

Nejlepší drsné vtipy

Paní Nováková potká na ulici paní Blažkovou s manželem. "Dobrý den, paní Blažková. Kampak? Na nákupy?" "Ale, jdeme manželovi koupit boty. Asi za hodinku budeme doma, tak se zastavte na kafe." Asi za hodinu Nováková přijde k Blažkům, zazvoní, Blažková otevře - celá v černém. Pozve Novákovou dál a v kuchyni na stole leží rakev, kolem ní svíčky a v rakvi mrtvý pan Blažek. "Proboha, paní Blažková, copak se mu stalo, ještě před hodinou vypadal úplně zdravě." "Tak si to představte, paní Nováková. Přišli jsme do obchodu, Karel si vybral boty a já mu povídám: "Karle vyzkoušej si je radši, aby ti nebyly malý." Ale on že ne. Tak jsme je koupili, přišli jsme domů a představte si - ty boty mu byly malý. No řekněte, paní Nováková, nezabila byste ho?"
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Nejlepší drsné vtipy

Mama hovoří ráno svému synovi: "Vezmi si čisté spodní prádlo - co kdyby tě srazilo auto?"

Nejlepší drsné vtipy

"Jak se jmenuje to zvíře, co jsem právě zastřelil?" ptá se kolegy začínající lovec. "Půjdu se podívat," odvětí kolega. Za chvilku přijde celý bledý a povídá: "Jmenuje se Novák, má to napsané v občance."

Nejlepší drsné vtipy

Pane doktore, čím víc užívám ty prášky, tím mi je hůř." "A jaké prášky užíváte, dědo?" "Nóó, ty nejlepší z reklamy. Persil a Ariel."
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Nejlepší drsné vtipy

Rozsupí se jeden kovboj na druhého: "Poslyš, Jacku, nasypu do tebe tolik olova, že tě budou muset pochovávat autojeřábem!"

Nejlepší drsné vtipy

"Víš, jaký je rozdíl mezi toaletním papírem a záclonami?" "Ne." "Ha! Tak tos byl ty!"

Nejlepší drsné vtipy

"May Day..., may day..., volám kontrolní věž New York! Tady Boeing 747 na trase Boston New York. Vypadly nám všechny motory! Co máme dělat? Opakuji, tady Boeing 747 na trase Boston New York, vypadly nám všechny motory...!" "Tady kontorlní věž. Tak už se uklidněte, nekřičte, už si vás škrtám..."