Nejlepší vtipy o cirkusech

Ptá se klaun ředitele: "Pane řediteli, pane řediteli, co je to hříbě?" "Přece dítě koně, klaun." "A jak se jmenuje matka toho hříběte , pane řediteli?" "Přece kobyla, klaun." "A jak se jmenuje tatínek, pane řediteli?" "Hřebec, klaune." "A má takové hříbě taky nějakého strýčka, pane řediteli?" vyptává se klaun dále. "Ano, má. Tomu se říká valach." "A pane řediteli, kdy můžeme nazvat vůbec nějakého koně koněm?"

Nejlepší vtipy o cirkusech

"Víte, že u nás byly minulý víkend dva cirkusy?" "Ne, jaké?" "No přeci cirkus Humberto a cirkus Referendum."

Nejlepší vtipy o cirkusech

Povídá klaun řediteli: "Pane řediteli, dnes po představení budu mít večeři za patnáct tisíc korun!" "To se pořádně rozšoupneš, klaun. Půjdeš do nějaké lepší restaurace?" diví se ředitel. "Ale kdepak, jen jsem ukradl jednoho čistokrevného psa s rodokmenem!"
Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Nejlepší vtipy o cirkusech

Bezprostředně po prvním vystoupení nového artisty přiběhl k němu ředitel a tiskne mu nadšeně ruku: "Bylo to vynikající, mistře!" Artista ho změří svým chladným pohledem a praví: "Tak proč nesedíte v publiku a netleskáte?"

Nejlepší vtipy o cirkusech

Manželka jednoho postaršího, trochu tělnatějšího drezéra, který si dal rád po obědě dvacet, se jednou celá udýchaná vracela z většího nákupu. Vešla do maringotky, hodila tašky na stůl, unaveně dopadla na židličku a spustila: "Ty chlape jeden líná. Co jsem byla pryč, nic jsi neudělal?" "Ale jo. Zrovna před chvílí jsem nalakoval tu židličku, co na ní sedíš."

Nejlepší vtipy o cirkusech

Klaun August běhá dokolečka a křičí: "Pane řediteli, pane řediteli!" "Co je zase, August?" "Pane řediteli, může se říkat panu řediteli osle?" "Samozřejmě, že ne, August!" "A pane řediteli, může se oslovi říkat pane řediteli?" "To se může, August!" "Tak to vám pěkně děkuju, pane řediteli!"

Nejlepší vtipy o cirkusech

"Pane řediteli, pane řediteli! Jestlipak víte, co dělá pes, když stojí na třech nohách?" "Ale August, to se přece nehodí, tady před diváky..." "A proč ne? Přece dává pánovi pac!"
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Nejlepší vtipy o cirkusech

V cirkuse dělají nábor nových zaměstnanců. "Tak co umíte?" "Vylezu až nahoru nad šapitó a skočím dolů do láhve od piva." "To není možný, v tom musí být nějaký trik." "No, máte pravdu. Požívám takový malinký trychtýřek."

Nejlepší vtipy o cirkusech

Za ředitelem cirkusu doběhne ošetřovatel: "Pane řediteli, slon nám prochlad, strašně kašle." Řiditel: "Dejte mu půl vědra horkého grogu." Druhý den se ředitel ptá: "Tak, jak se má ten nemocný slon?" "Ten nemocný se už má dobře, ale teď strašně kašlou všichni ostatní!"

Nejlepší vtipy o cirkusech

"A nebojíte se, klaune, chodit sám v noci po městě?" "Nebojím, pane řediteli. Já znám karate, džudo..." "No to jste výborný, klaun!" "... a ještě pár japonských výrazů."

Nejlepší vtipy o cirkusech

Markéta přiběhne domů a radostně volá: "Mami, víš, s kým jsem se dnes seznámila?" "To nevím, povídej..." "S Markem... A představ si mají koně, hrad a dokonce i vlastní střelnici..." "Táto, slyšel jsi?" volá máma. "To by byla partie." "Uklidněte se obě," zabručí táta, "to je určitě syn místního kolotočáře... Jeho táta na to kdysi balil mojí sestru."
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Nejlepší vtipy o cirkusech

Víte, kolik cirkusáků je potřeba na výměnu žárovky ? . . Dva. Jeden šroubuje a druhý dělá na buben virbl.

Nejlepší vtipy o cirkusech

Vypráví šéf vzdušného čísla: "To jsme vám jednou vzali do skupiny holku, to vám byla ženská, něco ohromnýho, dočista krev a kroupy - no hotový jelito."

Nejlepší vtipy o cirkusech

Vypráví klaun kolegovi: "V těchto botách již vystupuji patnáct let a pořád jsou dobré!" "A kdes je kupoval?" "Ty jsem nekupoval, ty jsem zdědil po dědovi."
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Nejlepší vtipy o cirkusech

"Střelnice mi byly ukradeny z pátku na sobotu, když jsem je minulý týden dal dceři s kolotočem jako svatební dar."

Nejlepší vtipy o cirkusech

K řediteli cirku přijde chlápek s žádostí o místo krotitele tygrů. "Bohužel dnes už je obsazené, ale zkuste přijít zítra."

Nejlepší vtipy o cirkusech

K řediteli cirkusu přijde chlap a vysvětluje mu, jaké má připravené nové číslo, které má oživit obehraný program. "Do obrovské kádě v manéži se nalejou řídké výkaly, u stropu bude viset na laně pytel s pískem. Dovedete si představit, pane řediteli, tu krásu… Podělaná manéž, podělaní diváci, podělaný chlap, co přeseknul to lano, podělaná hudba zahraje tuš a já vejdu celý v bílém."

Nejlepší vtipy o cirkusech

"Představte si, pane řediteli, že jsem včera vypil dvaatřicet minerálek!" "Kristepane, klaun! Proč tolik?" "Na vztek! Víte přece, že jsem abstinent..."