Vtipy o cikánech

Přijde Fero domů ze školy a říká: "Dneska jsme se učili písmena A, B a C a já umím i D a E!" Otec mu říká: "To je tím, že jseš Róm!" Přijde Fero druhý den ze školy a říká: "Dnes jsme se učili počítat do desíti, a já umím do dvaceti!" Otec na to: "To je tím, že jseš Róm!" Přijde Fero třetí den ze školy a povídá: "Dneska jsem si na záchodě všiml, že mám největšího pinďoura...

Vtipy o cikánech

Jde cikán do železařství a povídá hřebiky a prodavač na to kolik a cikán nééé kolík hřebiky ty dilino.

Vtipy o cikánech

Přijde cikán na autobusové nádraží a jde jsi koupit jízdenku: "Jednu jízdenku!" Pokladní se ptá: "Kam?" Cikán: "No do ruky né, ty dilino!"
Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Vtipy o cikánech

Do domu vedle početné katolické rodiny se nastěhoval Žid. Každý pátek, v den tradičního katolického půstu, když katolíci žvýkali svou neochucenou rybu, Žid griloval na zahradě hovězí steaky. Vůně masa katolické sousedy dráždila. Rozhodli se proto, že Žida obrátí na katolickou víru. Po delším přemlouvání ho vzali k faráři, aby ho pokřtil.

Vtipy o cikánech

Jak hraje cikán se skinheadem kostky? Skinhead:"Když hodíš 1 až 5 dostaneš pres držku." Cikán:"A když padne šestka?" Skinhead:"Tak házíš znovu."

Vtipy o cikánech

Víte jak se řekne cigánsky vaše? . . . Zítra moje..

Vtipy o cikánech

Barví malý černoušek plot na bílo, vyleje na sebe barvu a je celý bílý. Podívá se do zrcadla a zaraduje se, že je bílý. Jde se pochlubit mamince, ta zrovna myje nádobí a tak mu řekne, ať jde za tatínkem. Tatínek se zrovna dívá na fotbal a pošle ho ven, aby si hrál. Černoušek se zamyslí a povídá "Už jsem 5 minut bílej a už mě ti negři serou."
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Vtipy o cikánech

V koncentračním táboře nechají nastoupit všechny Židy, pak si jeden esesák zaváže oči, vytáhne pistoli a vystílí do nastoupených celý zásobník. Esesák zasune pistoli, sundá pásku s očí, jde k padlým, něco tam prohlíží a zapisuje. Za chvíli jde k mikrofonu a hlásí do táborového rozhlasu: "Tak připravte si tikety. Dnes padla následující čísla..."

Vtipy o cikánech

Vleze malej, tlustej běloch v černošské čtvrti do báru. Na tričku má napsáno "Nesnáším negry!".

Vtipy o cikánech

Přijde cikan domů a nechá si seřadit rodinu od nejmladšího až po manželku,a povída: TAKŽE RODINO tady v ruce mám vajíčko,z toho vajíčka se vylíhne kuřátko,z toho kuřátka vyroste slepička no a ta slepička snese další vajíčka a z nich budou kuřátka a pak slepičky,no a až toho bude hodně,odnesu to na trh a vyměním je za prasátko to prasátko vykrmíme,pak ho zabijeme a budou jítrnice,jelítka,tlačenka a

Vtipy o cikánech

Letí letadlo a začne hořet a jsou tam jen tři padáky. Američan řekne: "Já jsem občan nejbohatší země, já mám právo se zachránit." Vezme padák a je venku.
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Vtipy o cikánech

Rus Američan a Čech se předhánějí o to, kdo má lepší vojenskou techniku. Rus říká: "My máme tolik tanků, že vás všechny postřílíme." Američan říká: "My máme tolik stíhaček že vám všecky ty tanky rozbijem." Čech: "To u nás, u nás máme tolik cikánů, že vám to všecko ukradem."

Vtipy o cikánech

Na dálnici je havárie. V jednom z aut jsou ranění cikáni. Přijede sanitka a ošetřuje všechny bíle a odváží je do nemocnic. Raněný cikán se rozčílí a křičí na saniťáka ať jim taky pomůze. "Hele vidíš tady ty lidi?" Říká saniťák "Jsou bílí, vidíš tu sanitku - taky je bílá, takže si počkejte na svoji.

Vtipy o cikánech

Přijde Dežo do elektra a povídá prodavačovi: „Dej mi to dyvydyčko tam,” a ukazuje na ohřívač. Ale prodavač na sobě nedá nic znát a prodá mu ho. Cikán přijde domů a říká rodině, Jaj more deti přineste dyvydyčka budeme přehravat. Vloží CD a najednou se z cédéčka začne kouřit, line se z toho šílený smrad a Eržika povídá Dežovy: „Však more Ty d*bile si koupil vypalovačku!”
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Vtipy o cikánech

Malý cikán najde lžičku a neví co to je. Tak de za matkou a ptáse co to je.Matkamu odpoví že neví a malý cikan de za tátou ten mu taky řekne že neví. Malý cikán šel za dědou a ptáse co toje. Děda vikulí oči a řve ty vole zahoďto to je semínko od lopaty....

Vtipy o cikánech

Vede Mojžíš vyvolený národ z Egypta, na novém místě se jich ptá: "Tak co, zůstaneme? Líbí se vám tady?" "Ne, nelíbí, nějak divně to tady smrdí!" Jdou dál, po dalších dvou dnech: "A co tady, zůstaneme?" "Ne, tady to taky nějak smrdí!" Jdou tedy dále a Mojžíš zase: "Tak tady, ano?" "Ano, zůstaneme - tady nic nesmrdí." Od té doby mají Židé čistý vzduch - a Arabové ropu!

Vtipy o cikánech

Jde cigan do řeznictví a říka 5 kilo masa, ale hodně.

Vtipy o cikánech

Jde vlnitý plech, potká druhého vlnitého plecha a ten se ptá: "Kam jdeš vlnitý plechu?" Do hospody na pivo. A můžu jít s tebou? Jdou dva vlnitý plechy a potkají třetího vlnitého plecha a ten se ptá: "Kam jdete vlnitý plechové?" Do hospody na pivo. A můžu jít s vámi? Jdou tři vlnitý plechy a potkají čtvrtého vlnitého plecha a ten se ptá: "Kam jdete vlnitý plechové?" Do hospody na pivo.