Nejlepší vtipy o bláznech

Jde takhle debil po lese a najednou před sebou spatří obrovský hříbek, napřahuje nohu a povídá: "Je, hele, houba." Najednou hříbek zvedne klobouk a sděluje debilovi, že je dědeček hříbeček a že mu splní tři přání. A debil říká: "He, ja už nechci bejt debil." "He, já už nejsem debil, ja se z toho podělám." "Jé, já se podělal, jsem já to ale debil." "Je, hele, houba..."

Nejlepší vtipy o bláznech

Jdou tři blázni z blázince a jeden slyší: "Horké párky, horké párky." Zapamatuje si to a jdou dál. Druhý slyší: "Já, já, já jenom já." Také si to zapamatuje. Třetí slyší: "Tam za vodou v rákosí, kde se plavky nenosí." I ten si to zapamatuje. Přijdou k bláznům policisté a ptají se: "Kdo zabil tu ženu, pánové?" A druhý říká: "Já, já, já jenom já." Policista vyzvídá "A co ste s ní udělali? "Horké párky, horké párky," povídá první. Policista: "A kde jste to udělali?" Třetí blázen začne zpívat: "Tam za vodou v rákosí, kde se plavky nenosí..."

Nejlepší vtipy o bláznech

Přijde takhle koktavý do metra a ptá se jednoho: "Ko ko ko kolik je ho ho ho hodin??" Cestující mlčí a mlčí a tak pán se zeptá jiného a pak odejde, načež ostatní se ptají toho tichého: "Proč jste mu, chlape, neodpověděl??!!" "Bál js js jsem s se že mi rrr ro zbi bije hu hu hubu."
Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Nejlepší vtipy o bláznech

Přijde psychiatr na pokoj v blázinci a vidí, jak jeden pacient sedí na posteli a dělá, jako když řídí auto. "Co to děláte?" "Vrrrm, vrrrm, jedu do Španělska." A v tom si všimne, že druhý pacient leží na vedlejší posteli a honí si péro. "Co to děláte?" zeptá se ho. "Vždycky, když jede Franta do Španělska, tak mu šukám starou."

Nejlepší vtipy o bláznech

V ústavu vypráví jeden blázen druhému: "Předevčírem za mnou přišla zřízenkyně, rozepla se a řekla: Vem si mě!, ale já nebyl blbej, vytočil jsem číslo policie a ohlásil jsem jim, že mě tady jedna ženská navádí ke krádeži."

Nejlepší vtipy o bláznech

Psychiatr se vyptává pacienta: "Proč pořád trpíte utkvělou představou, že to nejpodstatnější k životu je třetí televizní program?" "Protože už neusnu ani při prvním, ani při druhém programu."
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Nejlepší vtipy o bláznech

Přijde blázen do obchodu a říká: "Máte barevné televize?" "Ano, máme. Hodně druhů." "Tak mi dejte jednu fialovou."

Nejlepší vtipy o bláznech

Pacient byl odeslán na léčení, protože za sebou tahal na provázku kartáč, který láskyplně oslovoval Fifinko, a občas se s ním zastavil na rohu ulice, aby mu dopřál úlevu a odpočinek. Po dlouhodobé léčbě dospěl nemocný k poznání, že jde o obyčejný kartáč a trval na tom přes všechny záludné otázky psychaitrů, kteří ho podezřívali, že svůj přízrak zastírá, aby byl propuštěn domů. Za den po propuštění ho potkal psychiatr, jak znovu táhne po ulici kartáč. Když nemocný lékaře uviděl, strčil rychle kartáč do kapsy a zahnul za roh. Jakmile měl pocit, že ho není vidět, položil kartáč jemně na zem, zatáhl za provázek a pravil: "Tak jdem, Fifinko, už je pryč."

Nejlepší vtipy o bláznech

"Jak se cítíte?" "Ale vždycky po záchvatu mám takové divné svírání." "A jak dlouho to už trvá?" "Než mi sundají kazajku."

Nejlepší vtipy o bláznech

Povídá psychiatr pacientovi: "Jste u mne poprvé, tak mi musíte říct pěkně vše od začátku." "Ale velmi rád, pane doktore. Tak nejprve jsem stvořil nebe a zemi."
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Nejlepší vtipy o bláznech

Jde koktavej a plešataj po ulici. Koktavej povídá tomu plešatýmu: "Ttto by mmmně zzajímalo kolik dddáš zza holiče, hhhha hhha". A ten plešatej mu povídá: "A mě by zajímalo kolik ty dáš za telefon."

Nejlepší vtipy o bláznech

Říká, že je se vším spokojen. Jinak je v pořádku. zdroj: Archiv Psychiatrické léčebny Bohnice.

Nejlepší vtipy o bláznech

Psychiatr se ptá pacienta, jestli se mu po lécích již lepší paměť. "Jistě pane průvodčí, a proč se ptáte?"
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Nejlepší vtipy o bláznech

Jede vozíčkář kolem Bati, zastaví ho prodavačka a zeptá se, jestli by nechtěl nový botičky. Ten na ní kouká, co si to vůbec dovoluje, vynadá jí a celej rozčílenej odjede. Je tak dopálenej, že přejde na červenou a když ho chytí policista, tak si mu hned postěžuje: "Představte si, zastavila mě prodavačka a jestli prej nechci nový botičky." Policajt na to: "No to je kráva, měl jste ji kopnout do pr*ele!" To už ho úplně dorazí, jede radši domů a všechno poví ženě. "Z toho si nic nedělej, já ti teď naleju panáka Skotský, to tě postaví na nohy!"

Nejlepší vtipy o bláznech

Sedí blázen v parku a škrtá sirkama. Jedna mu chytne, odloží ji na stranu a povídá: "Ta funguje, tu si nechám."

Nejlepší vtipy o bláznech

V psychiatrické léčebně se ozve telefon: "Podívejte se, prosím, zda je někdo v pokoji číslo deset." "Ne, nikdo tam není," informuje sestřička. "Tak to je skvělé... Nakonec se mi přeci jen povedlo utéct! Hurá...!"