Nejlepší vtipy o babičkách a dědečcích

Na lavičce v parku sedí pán. Na klíně má 30cm dětský tenis a hraje si s ním. Přijde k němu druhý a říká: "Je to je hezký tenis, kde jste to vzal?" "Ále, tamhle sedí kouzelný dědeček a ten mi to vykouzlil." Tak ten druhý jde za dědečkem a říká mu, že by chtěl plný pytek doláčů. Najednou je před nim plný pytel. Tak ho vezme, podívá se do něj a je naštvaný. Jde za pánem s tenisem a říká mu: "Prosim vás, vždy? ten děda je hluchej, já jsem chtěl pytel doláčů a mám pytel koláčů!" A en první povídá: "Já vim, snad si nemyslíte, že jsem chtěl 30-ti cm tenis?"

Nejlepší vtipy o babičkách a dědečcích

Zkouší si děda v obchodě nové boty a když si je nazouvá nejvehementněji, uprdne se. "Omlouvám se, skutecně je mi to trapné." "To nic dědo, až vám řeknu, kolik stojí, tak se poserete."
Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nenechte se již nikdy změřit a ušetřete za pokuty. Nejlepší radarové detektory na motorku i do auta a antilaser systémy.

Nejlepší vtipy o babičkách a dědečcích

Děda Novák se rozdurdil po pěti pivech. "To není pravda, že na stáří ubývá sil. Mně přibývá." "Jak to, dědo?" "Dřív, když se mi postavil, jsem měl co dělat, abych ho ohnul oběma rukama. A těď mi stačí jeden prst."

Nejlepší vtipy o babičkách a dědečcích

Babička uklouzla na chodníku a upadla. Přiskočil k ní jeden poslanec a pomohl jí vstát. Babka poděkovala a přemýšlela jak by se mu odvděčila. "Ale babi, to je jednoduché, až budou volby, tak mi dáte svůj hlas." "No, to se vám povedlo," povídá babička, "což jste si nevšiml, že jsem spadla na záda a ne na hlavu?"
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Nejlepší vtipy o babičkách a dědečcích

Udýchaný mladý pošťák příjde s důchodem k dědkovi a řiká: Dědku! Už mě nebaví chodit každý měsíc za vámi na samotu 18 km od vesnice. Dědek na to: Moc mě neser! Nebo si objednám denní tisk!
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Nejlepší vtipy o babičkách a dědečcích

Děda Kroupa pláče na hrobě své ženy. "Tys byla tak dobrá hospodyně, kuchařka. Kdyby ses tak mohla vrátit." V tom se z hrobu hrabe krtek a dědek na to: "No tak, Božka, nerozumíš srandě?"

Nejlepší vtipy o babičkách a dědečcích

Za hluchým dědou se přijde pochlubit vnučka, jaká se jim urodila zelenina. Ukazuje od pasu dolů: "Taková mrkev, dědo." Pak dá dlaně k sobě: "A takové brambory." Děda pokývá hlavou, vyndá fajfku a praví" "A vezme si tě?"
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry s registrací zdarma. Chci si zahrát ihned!

Nejlepší vtipy o babičkách a dědečcích

Vyhodí moře na břeh zlatou rybku. Jde kolem dědeček a rybka na něj volá: "Když mě hodíš zpátky, splním ti tři přání." Ale dědeček do ní kopne se slovy: "Já na tebe seru, já jsem kouzelnej dědeček."

Nejlepší vtipy o babičkách a dědečcích

V kavárně sedí starší pán. Přistoupí k němu muž a praví: "Dobrý den, pane profesore!" "Dobrý den, ale já vás neznám." "Já jsem Novák, maturoval jsem u vás za republiky." "Ano, ano, ale u mě maturovali dva, jeden 1936 a jeden 1938." "Já maturoval 1938." "A jak se vám daří?" "Dobře, jsem š?astně ženat, mám 5 dětí." "Á, teď už si to připomínám jasně. Novák, třetí řada u okna, dříč, ale nepozorný..."